Nová generácia kotlov TEKLA EKOnomické a EKOlogické

Sme autorizovaný pre predaj, montáž a servis kotlov TEKLA

Kotle TEKLA
Kotle TEKLA
Kotle TEKLA
Kotle TEKLA
Kotle TEKLA
Kotle TEKLA
Kotle TEKLA
Kotle TEKLA
previous arrow
next arrow

Kotly na pelety

Dynamický rozvoj technológií umožnil vytvoriť paletu vykurovacích zariadení, ktoré spĺňajú požiadavky moderných používateľov, medzinárodné normy, ako aj platnú legislatívu, a zároveň pomáhajú znížiť emisie, ktoré sú škodlivé pre životné prostredie. Sú založené na bezpečnom a efektívnom spaľovaní tuhých palív, ako sú pelety, vyrábané z rastlinných surovín. Sú biologicky degradovateľné, preto je to vysoko ekologické palivo.

Profesionálne oceľové kotly s podávačom peliet predstavujú moderné riešenie ústredného kúrenia. 5. trieda v domoch a firmách, ktorým záleží na ekonomickom a ekologickom spôsobe vykurovania.

Kotly na uhlie

Kotle značky TEKLA predstavujú príklad moderných inštalácií do budúcnosti, ktoré spĺňajú požiadavky zodpovedného prístupu, sú efektívne a bezpečné. Myslíme na budúcnosť, už dnes vyrábame ekologické kotly ústredného kúrenia najvyššej generácie, s podávačom na ekohrášok a iné tuhé palivá.

Liatinové kotly

Perfektné liatinové kotly založené na najnovších technologických riešeniach na uhlie, drevo a pelety. Ponúkané zariadenia spĺňajú prísne medzinárodné štandardy, majú požadované certifikáty a plnú záruku výrobcu. Odporúčame kotly s automatickým podávačom a ručným nakladaním. Vykazujú vysokú odolnosť voči korózii, čo im zaručuje dlhoročné používanie.

Cenník všetkých kotlov a výrobkov TEKLA

Stiahnite si cenník kotlov a dodatočných vybavení (formát PDF) .

Sporáky a piecky KVS Moravia

Tradičný poctivý český výrobca s viac ako 100 ročnou históriou

KVS Moravia - piecky a sporáky

Sporáky a piecky na pevné palivá

Domáce spotrebiče KVS MORAVIA pracujú na princípe spaľovania pevných palív: hnedého uhlia, dreva a v súčasnej dobe tiež ekologického paliva – drevených brikiet.

Sporáky KVS MORAVIA na pevné palivá sú dobre využiteľné na varenie, pečenie a vykurovanie miestnosti, v ktorej je umiestnený. Ja taký výkonný, že môže vyhriať i ďalšie priľahlé priestory.
Rúra sporáku je väčších rozmerov a v jej výbave nechýba mriežka a plech na pečenie. Má vynikajúce schopnosti na pečenie, čo je dané samotnou konštrukciou sporáku, pretože plameň obteká okolo celého obvodu rúry.

Kompletnú ponuku a popis nájdete na www.kvs-moravia.cz , kontaktujte nás ohľadne výhodnej ceny. Sporák Vám na požiadanie aj doručíme.